PODZIĘKOWANIA DLA SŁUŻBY ZDROWIA

DZIĘKUJEMY

Na początku kwietnia zaproponowałyśmy dzieciom i rodzicom, żeby przyłączyli się do akcji edukacyjnej, która polegała na wykonaniu kartki z życzeniami, podziękowaniami dla pracowników służy zdrowia. Daliśmy dzieciom wolną rękę w tworzeniu. Jednym z celów akcji było podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. Czas epidemii koronawirusa to najlepszy moment na podjęcie tematów związanych z tolerancją, szacunkiem do drugiego człowieka, na rozwijanie postaw wzajemnej pomocy i wsparcia najbliższych. Nauczycielki dając dobry przykład również przyłączyły się do podziękowań, tworząc kolaż ze zdjęć. Zdjęcie jak i laurki zostały wysłane pocztą elektroniczną do Szpitala Powiatowego w Nowym Tomyślu.

Zdjęcia przepięknych laurek w „galerii wydarzeń”