WIGILIA W PRZEDSZKOLU

IMG_20191220_100528

Wigilia – najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, rodzinnie, urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również.
I już tradycyjnie w tym dniu przedszkolaki spotkały się na przedstawieniu światecznym, w tym roku przygotowanym przygotowanym przez grupę "Lolki" . Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości. A po Wigili długo wyczekiwane spotkanie z Mikołajem i piękne prezenty. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Zdjęcia w galerii wydarzeń - zapraszamy :)