KONKURS "NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

SI_20191214_122310

W grudniu odbył się konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową”. Otrzymaliśmy łącznie prawie 60 prac w wykonaniu przedszkolaków z pomocą rodziców. Dzieci wykorzystując najróżniejsze techniki  (wycinanki, wyklejanki, zdobienia z koralików, brokat, cekiny, makaron), przedstawiły najbliższe im świąteczne symbole. Dnia 12.12.2019 roku zebrała się komisja, która oceniła kartki i wyłoniła zwycięzców. Było to bardzo trudne zadanie gdyż wszystkie prace były wyjątkowe.
I miejsce zdobyła Krystyna Piechota z grupy „Motylki”
II miejsce zdobył Miłosz Dziurla z grupy „Słoneczka”
III miejsce zdobył Kacper Burkiewicz z grupy „Słoneczka”
Wyróżnienie zdobyła Zuzanna Piosik z grupy „Krasnale”
Wyróżnienie specjalne ufundowane przez NOK zdobyła Blanka Łodyga z grupy „Bolki”
Każda praca została nagrodzona dyplomem oraz pysznym pierniczkiem.
Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie i ich rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.
Serdeczne podziękowania dla sponsorów nagród głównych: „Kraina Alvina”, restauracja „Chopina 21” oraz pizzeria „Fredoom”.

Fotorelacja z wręczenia nagród w galerii wydarzeń :)